Majstrovstvá kraja v lyžovaní a snowboardingu
   Hlavná stránka » Predmety » Telesná výchova » Majstrovstvá kraja v lyžovaní a snowboardingu

Ako každý rok aj tento rok sme sa dočkali súťaže v zjazdovom lyžovaní a snowboardingu, ktorú ako jediní na Slovensku mame k dispozícii v rámci Žilinského kraja. Tento rok sa súťaž odohrala na Kubínskej holi, kde boli prekrásne a veľmi dobré snehové podmienky.
       Po príchode sme obdržali inštrukcie a hurááá sa na kopec, na ktorom si žiaci mali možnosť súťažnú trať prezrieť a dobre sa rozcvičiť. Do súťaže sa celkovo prihlásilo viac ako 140 súťažiacich, takže o ruch na svahu nebolo núdze.
       Najlepšie umiestnenie dosiahla Natália Rajčanová z II.C, ktorá v ťažkej konkurencii obsadila krásne 2. miesto v kategórii snowboard. Matúš Šíma z III.B triedy v naozaj profesionálnej konkurencii obsadil krásne 10. miesto (kategória starších dorastencov). Výborne nás reprezentovali aj Patricia Gavulová (II.C), Matej Jurč (IV.C), Marko Vandlik (III.C).
       Ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa na ďalší ročník.