Vianočný GYMZA večierok 2017
   Hlavná stránka » Akcie » Vianočný GYMZA večierok 2017

Vianočný GYMZA večierok 2017


       Všetci milujeme Vianoce, teda aspoň väčšina z nás. Milujeme vianočnú atmosféru, jedlo, rozprávky, čas strávený s rodinou. My, ako jedna veľká Gymza rodina, sme spoločný čas strávili na Vianočnom GYMZA večierku 21. 12. 2017.
       Akcia to bola skutočne krásna. Osobne si myslím, že u nejedného študenta či učiteľa upevnila vianočnú náladu a priblížila pravý zmysel Vianoc. Vďaka programu, ktorý bol veľmi pestrý, sme sa zabavili ako študenti, tak aj samotní učitelia.
       Krásnu hru na flaute nám predviedli Eliška Stoklásková (II. A) s Patrikom Bučekom (II.D). Kreatívnu choreografiu, spájajúcu rôzne tanečné štýly, nám predstavila skupina druhákov na čele s Jarom Voškom (II. A). Druhé tanečné vystúpenie zase ukázala veľmi talentovaná Lucka Gomolová (IV. C) so spolutanečníčkou Monikou Kulinovou. A tiež nás svojou prítomnosťou poctila Ľudová hudba Martinky Bobáňovej (I. B). Ďakujeme za Vašu ochotu!
       Samozrejme, že k Vianociam patrí aj obdarúvanie, preto v programe nesmela chýbať ani tombola s nápaditými cenami. Na záver sme sa občerstvili a ochutnali skvelý punč od našich profesorov. Večierok sme ukončili tanečnou zábavou, kde sme to všetko poriadne vytancovali.
       Veľmi pekne by som preto chcela poďakovať celému kolektívu Žiackej školskej rady, ktorý akciu usporiadal, učiteľom, ktorí sa večierku zúčastnili a nakoniec i všetkým Vám študentom, bez ktorých by to nešlo. Ďakujeme!

       Aneta Jamečná, III. B


fotogalériaGymnázium, Hlinská 29, 011 80 Žilina, IČO: 00160903 - tel. 041/ 763 77 00 - fax. 041/ 763 43 50 - gymnazium@gymza.sk