„Gymza“ projekt aj tento rok
   Hlavná stránka » Akcie » „Gymza“ projekt aj tento rok

„Gymza“ projekt aj tento rok


       V minulom školskom roku sa nášmu tímu v projekte „ Gymza pre všetkých , všetci pre gymzu“ podarilo skrášliť vonkajší vstup do nášho gymnázia, preto sa naša škola aj v tomto roku rozhodla zapojiť do projektu nadácie Green Foundation, hoci v inom zložení.

       Cieľom tohtoročného nášho projektu bude skrášliť naše mesto Žilina. Preto sa náš tím v piatok 24. novembra zúčastnil workshopu spojeného s prednáškou, ktorá bola na našej škole. Workshop viedol Laco Bíro, ktorý nám pomohol vybrať náplň tohtoročného projektu, ktorý počas roka budeme realizovať. Na realizáciu každého projektu sú však nevyhnutné aj financie. Ohľadom ich získania nám poradila odborníčka z crowdfundingovej platformy StartLab Vanda Hlaváčová. Taktiež sme sa dozvedeli, čo máme urobiť pre úspešnú kampaň, ktorá je základom pre úspech projektu. Celý náš tím sa na tento projekt teší a bude sa snažiť odviesť maximum zo svojich síl. Dúfame, že projekt bude úspešný a bude sa páčiť verejnosti. Týmto by sme sa chceli p. Bírovi a p. Hlaváčovej poďakovať za správne nasmerovanie a cenné rady.

       A kde je to miesto v Žiline, kde sa bude projekt realizovať ? Stačí nás sledovať na stránke školy alebo aj na facebooku.

       Za celý tím Natália Žilková


fotogalériaGymnázium, Hlinská 29, 011 80 Žilina, IČO: 00160903 - tel. 041/ 763 77 00 - fax. 041/ 763 43 50 - gymnazium@gymza.sk