Eurodeň plný objavov a vynálezov
   Hlavná stránka » Akcie » Euro deň » Eurodeň plný objavov a vynálezov

Eurodeň plný objavov a vynálezov


       Dňa 27.10.2017 sa na našej škole uskutočnila už tradičná gymzácka akcia Eurodeň. Tento rok sa niesla v duchu témy Vynálezy a objavy, ktoré zmenili svet. Myslím si, že tá bola veľmi kreatívna i rozmanitá. Žiaci mali veľa priestoru na to, aby zapojili vlastnú fantáziu a spoločne niečo vytvorili. A aj to dokázali!

       Priestory školy sa teda na pár hodín zmenili na úplne iný svet. Lietadlá, padáky, kiná, sociálne siete či módne značky, to všetko a ešte omnoho viac ste mohli na našej škole nájsť. Jednotlivé triedy sa k téme postavili zodpovedne, spolu s patričnou atmosférou, tematickou výzdobou a kopou dobrého jedla bolo celkom bežné prísť do triedy a celkom zabudnúť, kde to vlastne ste.

       Ocenenia mohli získať síce iba niektorí, no najväčšou výhrou bol pre všetkých deň plný krásnych zážitkov a chvíľ strávených spolu.Akcie, akou je aj Eurodeň, vždy upevnia triedny kolektív i školského ducha. Preto dúfam, že o rok bude Eurodeň ešte lepší!

       Veľká vďaka patrí hlavne Žiackej školskej rade, ktorá akciu organizovala, ako aj vedeniu školy a tiež Vám žiakom, bez ktorých by žiadna akcia byť ani nemohla.

       AnetaJamečná,III. BVýsledky Eurodňa 2017
CENA UČITEĽOV CENA ŽIAKOV
1. miesto: IV. A, II. A 1. miesto: IV. A
2. miesto: III. B 2. miesto: I. C
  3. miesto: II. AfotogalériaGymnázium, Hlinská 29, 011 80 Žilina, IČO: 00160903 - tel. 041/ 763 77 00 - fax. 041/ 763 43 50 - gymnazium@gymza.sk