Úspech na okresnom a krajskom kole vo futbale žiakov SŠ
   Hlavná stránka » Predmety » Telesná výchova » Úspech na okresnom a krajskom kole vo futbale žiakov SŠ

Úspech na okresnom a krajskom kole vo futbale žiakov SŠ


       Dňa 20.4.2017 sa na štadióne MŠK Žilina- Strážov konali Majstrovstvá okresu vo futbale žiakov SŠ. Náš káder hral kvalitný futbal, o čom nás presvedčil svojím umiestnením (1.miesto) a postupom na krajské kolo.
       24.4.2017 sa naše družstvo postavilo na ihrisko MFK v Ružomberku proti víťazom jednotlivých okresných kôl Žilinského samosprávneho kraja. Hoci naši chlapci hrali pekný ofenzívny futbal a väčšinu času trávili na polovici súpera, nepodarilo sa im umiestniť na medailovej pozícii.
       Zúčastneným hráčom ďakujeme za reprezentáciu školy a športové nasadenie, pretože už len prebojovať sa na krajské kolo, bolo pre našu školu krásnym úspechom.

       Našu školu reprezentovali: Richard Barčiak, Jakub Ďurka, Michal Frnčo, Erik Godó, Tomáš Hemčík, Jakub Kasák, Martin Mačinek, Kristián Novosád, Martin Opial, Marián Petrovič, Šimon Pollák, Henrich Pustaj, Radoslav Takáč, Matej Žitník.

       Za PK TSV Mgr. Beáta Jurinová


fotogalériaGymnázium, Hlinská 29, 011 80 Žilina, IČO: 00160903 - tel. 041/ 763 77 00 - fax. 041/ 763 43 50 - gymnazium@gymza.sk