Prvýkrát na debatnom turnaji
   Hlavná stránka » Akcie » Prvýkrát na debatnom turnaji

Prvýkrát na debatnom turnaji


       Dňa 17.03 - 18.03 2017 sme sa historicky prvýkrát zúčastnili debatnej súťaže. Išlo konkrétne o dvojdňový regionálny Stredoslovenský debatný turnaj Slovenskej debatnej ligy. Náš debatný tím v zložení – Ján Barčiak z I. A, Ivka Štrauchová z III. B a Katarína Milučká zo IV. A – sa zodpovedne pripravoval a v daný deň smelo vykročil na Bilingválne gymnázium T. Ružičku v Žiline, kde sa spomínaná súťaž konala. Energiu a povzbudivé slová dodávali našim debatérom aj ostatní členovia nášho debatného klubu.
       Hoci sme nevyhrali, viacerí rozhodcovia boli milo prekvapení z toho, že sme úplní začiatočníci, pretože náš GYMZA tím na nich tak rozhodne nepôsobil. Teší nás, že sme každé kolo zvládli so cťou a raz sme získali aj cenný bod, a to dokonca proti jednému z najnáročnejších tímov. Dúfame, že táto akcia bola pre všetkých povzbudením a prispeje k tomu, že sa budúci školský rok rady našich debatérov rozšíria. A jedného dňa sa možno dostaví aj vytúžené víťazstvo!

       Katarína Červencová


fotogalériaGymnázium, Hlinská 29, 011 80 Žilina, IČO: 00160903 - tel. 041/ 763 77 00 - fax. 041/ 763 43 50 - gymnazium@gymza.sk