Gymza pre všetkých, všetci pre gymzu
   Hlavná stránka » Akcie » Gymza pre všetkých, všetci pre gymzu

„Gymza pre všetkých, všetci pre gymzu“


       S týmto heslom, ktoré je zároveň aj názov žiackeho týmu za našu školu, sme sa zapojili do pilotného projektu Root and Shoots: Inkubátor. Projekt organizuje nadácia Green Foundation podľa vzoru primatologičky Jane Godall, ktorá podobné projekty rozbehla v 130 krajinách sveta.

       V tomto projekte by sme chceli urobiť niečo pre školu a zároveň aj pre jej blízku komunitu. Absolvovali sme úvodný seminár k projektu, ktorý sa uskutočnil u nás v škole dňa 16.2.2017. Dozvedeli sme sa ako projekt vypracovať a využiť pritom potenciál, ktorý sa v nás skrýva. Veľmi sme sa zabavili pri pripravených aktivitách, pričom sme sa presvedčili, aké prínosné je navzájom sa počúvať , pretože každý môže priniesť iný a nový pohľad na zadaný problém.

       Týmto by sme sa chceli poďakovať p. Kuciakovej a p. Birovi za ich čas a hodnotné postrehy a inšpiráciu pre náš projekt. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu v rozbehnutom projekte.

       Ďakujeme!

       K. Laštíková a žiaci II.B„ Vedomosti a porozumenie, tvrdá práca a vytrvalosť, láska a súcit. Aj ty môžeš pomôcť vyliečiť svet!„

       Jane GodallfotogalériaGymnázium, Hlinská 29, 011 80 Žilina, IČO: 00160903 - tel. 041/ 763 77 00 - fax. 041/ 763 43 50 - gymnazium@gymza.sk