Kvalifikácia na školské majstrovstvá sveta ISF v orientačnom behu
   Hlavná stránka » Predmety » Telesná výchova » Kvalifikácia na školské majstrovstvá sveta ISF v orientačnom behu

V sobotu 15.10.2016 sa družstvo žiačok našej školy v zložení Lenka Belicová II.C, Veronika Klabouchová I.D a Nicole Topitzerová I.D zúčastnilo kvalifikácie na školské Majstrovstvá sveta v orientačnom behu. Preteky sa konali za pekného slnečného počasia v krásnom prostredí pod Spišským hradom. Dievčatá v takomto zložení družstva absolvovali preteky prvýkrát a aj napriek tomu sa v silnej konkurencii nestratili. Lenka Belicová si vybojovala v kategórii jednotlivcov 3. miesto, Veronika Klabouchová 5. miesto a Nicole Topitzerová ako úplný nováčik skončila na 9. mieste. V kategórii družstiev dievčatá obsadili veľmi pekné tretie miesto, čo im žiaľ na postup na Majstrovstvá sveta nestačilo.

Srdečne našim reprezentantkám blahoželáme a tešíme sa na ďalšiu úspešnú reprezentáciu školy.