Úspech dievčat v stolnom tenise
   Hlavná stránka » Predmety » Telesná výchova » Úspech dievčat v stolnom tenise

Dňa 17.3.2016 sa na Dopravnej akadémií v Žiline uskutočnilo Obvodné kolo žiakov a žiačok v stolnom tenise. Hralo sa podľa oficiálnych pravidiel na 4 víťazne body.
Ženská zostava: Belicová Lenka, Kuchárová Natália, Matejčíková Lucia, Škardová Oľga.
Mužská zostava: Beniač Alexander, Kľučiarik Roman, Merešš Matej, Sádecký Kristián.
       Súťaže sa zúčastnilo 6 družstiev dievčat a 8 družstiev chlapcov v silnej konkurencii. Atmosféra bola výborná, plná bojovnosti, húževnatosti a fair play. Chlapcom, hoci bojovali najlepšie ako vedeli, sa nepodarilo postúpiť a bojovať o stupeň víťazov. Dievčatám sa ich poctivá drina vyplatila a dokázali postúpiť zo základnej skupiny, a to z 2.miesta. Týmto postupom si zabezpečili hru o 3. - 4. miesto. Nastúpili sme proti domácemu družstvu. Dievčatá si uvedomovali dôležitosť tohto zápasu, preto sa plne koncentrovali a do zápasov nastupovali s plným nasedaním. To, čo možno niektorí nepredpokladali, sa stalo skutočnosťou. Naše dievčatá zvíťazili a obsadili krásne 3.miesto!!!

Gratulujeme a tešíme sa na ďalší ročník.