Volejbalový turnaj chlapcov a dievčat SŠ o Pohár riaditeľa DA
   Hlavná stránka » Predmety » Telesná výchova » Volejbalový turnaj chlapcov a dievčat SŠ o Pohár riaditeľa DA

Volejbalový turnaj chlapcov a dievčat SŠ o Pohár riaditeľa DA

       Dňa 10. 04. 2015 sa uskutočnil volejbalový turnaj zmiešaných družstiev chlapcov a dievčat SŠ o Pohár riaditeľa školy, ktorý sa konal na Dopravnej akadémii v Žiline, Rosinská cesta 2.
       Našu volejbalovú výpravu tvorili: Marek Hajdučák, Jakub Michulek, Boris Konečný, Stanislav Voško, Laura Medžová, Zuzana Jakubíková a Eva Stančová.
       Hralo sa systémom každý s každým a umiestnenie družstiev vychádzalo podľa počtu výhier a bodového skóre. Naše družstvo podávalo pekné herné kombinácie a nato, že sa volejbalu venujú len v rámci záujmového krúžku, miestami dokázali súpera poriadne potrápiť.
       Na výbornom 1. mieste sa umiestnilo družstvo z Dopravnej akadémie, ktoré svojím výkonom obhájilo umiestnenie z minulého ročníka. Na 2. mieste sa umiestnilo družstvo Strednej poľnohospodárskej školy, 3. miesto získalo družstvo Strednej zdravotníckej školy a 4.miesto patrilo nášmu gymnáziu.
       Ďakujeme našim volejbalistom za reprezentáciu našej školy.
       za PK TSV
       PaedDr. Žaneta Kubáňová


fotogalériaGymnázium, Hlinská 29, 011 80 Žilina, IČO: 00160903 - tel. 041/ 763 77 00 - fax. 041/ 763 43 50 - gymnazium@gymza.sk