Beh 17. novembra
   Hlavná stránka » Predmety » Telesná výchova » Beh 17. novembra

Beh 17. novembra


       Pri príležitosti Dňa študentstva s názvom Univerzitné športové dni sa otvoril v stredu 5. novembra 2014 v poradí už úctyhodný 48. ročník Behu 17. novembra. Usporiadateľmi tohto bežeckého podujatia boli Ústav telesnej výchovy Žilinskej univerzity, Academic Žilinská univerzita a Slovenská asociácia univerzitného športu.Pripravených bolo spolu 11 kategórií (mládež základných a stredných škôl, vysokoškoláci a dospelí).
       Tento ročník behu sa niesol vo vynikajúcej nálade, čo z veľkej časti ovplyvňovalo nádherné slnečné počasie, na ktoré si organizátori už dávno nespomínali. Našej výprave okrem počasia zlepšovalo náladu skvelé zloženie tímu , ktorý tvorili nasledovní žiaci: Samuel Šoška, Ján Kučera, Šimon Pollák, Martin Pelčák, Jakub Michulek, Richard Musil, Marek Hajdučák, Boris Konečný, Kristián Novosád, Stanislav Kováč, Martin Klabouch, Zuzana Jakubíková, Eva Stančová, Nikola Kúdelková. To, že tvorili jeden tím, preukazovali povzbudzujúcimi gestami, motivujúcim krikom a potleskom. Celá snaha fandenia sa odzrkadlila aj v dosiahnutí našich vynikajúcich výsledkov, a to predovšetkým Martina Klaboucha, ktorý sa umiestnil na krásnom 2.mieste a Zuzany Jakubíkovej, ktorá skončila v tvrdej konkurencii dievčat na 4.mieste. Ani ostatní naši žiaci sa nedali zahanbiť a vynikajúco reprezentovali meno našej školy.
       Všetkým účastníkom ďakujeme za reprezentáciu, umiestneným blahoželáme a tešíme sa na ďalší ročník.

       Za PK TSV
       PaedDr. Žaneta Kubáňová


fotogalériaGymnázium, Hlinská 29, 011 80 Žilina, IČO: 00160903 - tel. 041/ 763 77 00 - fax. 041/ 763 43 50 - gymnazium@gymza.sk