V orientačnom behu Gymza opäť úspešná
   Hlavná stránka » Predmety » Telesná výchova » V orientačnom behu Gymza opäť úspešná

Aj tento školský rok sa družstvo našej školy vďaka 1. miestu na Krajských majstrovstvách SŠ v orientačnom behu prebojovalo do celoštátneho kola. To sa konalo 3.6.2014 v Banskej Bystrici. Zaujímavosťou tohto podujatia bol i parkový orientačný beh s olympijskou zlatou medailistkou zo Soči Anastasiou Kuzminovou .
       Družstvo našej školy v zložení Martin Klabouch, Stanislav Kováč a Boris Konečný nesklamali a obsadili na školských majstrovstvách Slovenskej republiky veľmi pekné 4. miesto. V kategórii jednotlivcov Martin Klabouch obsadil tiež pekné 4. miesto.
       Chlapcom blahoželáme , prajeme veľa úspechov a ďakujeme za reprezentáciu školy.

Za PK TSV Mgr. Oľga Fašková

Gymnázium, Hlinská 29, 011 80 Žilina, IČO: 00160903 - tel. 041/ 763 77 00 - fax. 041/ 763 43 50 - gymnazium@gymza.sk