Úspech našich žiakov na regionálnom kole vo futbale
   Hlavná stránka » Predmety » Telesná výchova » Úspech našich žiakov na regionálnom kole vo futbale

V pondelok 4. 11. 2013 sa na Dopravnej akadémie v Žiline uskutočnila „Župná liga predsedu Žilinského samosprávneho kraja“ v malom futbale žiakov stredných škôl. Z regiónu Považia bolo prihlásených 12 stredných škôl, medzi ktorými nechýbali ani žiaci našej školy: Samuel Chaban, Patrik Belanec (I.E), Denis Tkáčik, Matúš Zajac (III.B), Andrej Macúš, Matúš Kobyliak (III.C), Miroslav Gašper (IV.C), Ladislav Baláž, Michal Prieložný (IV.D).
       Vzhľadom k počtu súťažiacich sa hralo vyraďovacím systémom, takže škola, ktorá prehrala sa so súťažou rozlúčila. Žiaci našej školy v prvom aj druhom vyraďovacom kole suverénne vyhrali a dostali sa tak do finále spolu so Zdravotnou školou a Strednou odbornou školou stavebnou. Aj v zápasoch proti týmto školám sa nám podarilo vyhrať a keďže sme boli bez jedinej prehry, skončili sme na krásnom 1. mieste. Za umiestnenie patrí zúčastneným chlapcom srdečné poďakovanie a prianie, nech sa im rovnako darí aj na krajskom kole, ktoré sa uskutoční 21. 11. 2013 na Športovom gymnáziu v Žiline.

Za PK TSV Mgr. Beáta Jurinová

Gymnázium, Hlinská 29, 011 80 Žilina, IČO: 00160903 - tel. 041/ 763 77 00 - fax. 041/ 763 43 50 - gymnazium@gymza.sk