VYUŽITE PONUKU DŇA OTVORENÝCH DVERÍ
   Hlavná stránka » Akcie » Deň otvorených dverí » VYUŽITE PONUKU DŇA OTVORENÝCH DVERÍ

VYUŽITE PONUKU DŇA OTVORENÝCH DVERÍ


Milí žiaci 9. ročníka základných škôl,

pripomíname Vám, že dňa 22.novembra 2012 budete mať od 11.-13.30 hod jedinečnú príležitosť zúčastniť sa Dňa otvorených dverí na našej škole.

Pripravujeme pre Vás množstvo zaujímavých akcií. Pravidelne je veľký záujem o ukážky činností z hodín rôznych predmetov, tvorivé dielne a didaktické hry s našimi žiakmi a učiteľmi a testovania, pri ktorých zistíte, či ste pripravení zvládnuť požiadavky gymnázia. Záujemcovia o netradičné športové aktivity si môžu overiť svoju fyzickú zdatnosť a pohotovosť. Keďže štúdium na gymnáziu nie je len o vyučovaní, ponúkame Vám aj rôzne zážitkové aktivity a možnosť zúčastniť sa hodnotenia akcie. Ak sa zapájate do súťaží, ktoré pre Vás realizujeme cez internet, budete mať príležitosť stretnúť sa s ich organizátormi a dozvedieť sa o súťažiach viac informácií.

Nezabúdame ani na Vašich učiteľov a rodičov. Okrem toho , že si môžu pozrieť aj akcie, ktoré sme pripravili najmä pre Vás, v čase od 11. -15.00 ponúkame im aj besedu s členmi vedenia školy o učebnom pláne školy, podmienkach štúdia a možnostiach na prijatie uchádzača.

Veríme, že sa s nami zabavíte, poučíte a najmä získate cenné informácie, ktoré Vám určite pomôžu pri výbere strednej školy.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

V Žiline 12. novembra 2012.
Soňa Šošková


Gymnázium, Hlinská 29, 011 80 Žilina, IČO: 00160903 - tel. 041/ 763 77 00 - fax. 041/ 763 43 50 - gymnazium@gymza.sk